Ұлы Отан соғысы тақырыбына арналған Естелік Эстафетасы

Ұлы Отан соғысы тақырыбына арналған Естелік Эстафетасын "Шет тілдері" кафедрасы қабылдады. Жеңіс Күні қарсаңында ағылшын тілінде бейнесюжеттер байқауы өткізілді, оған педагогика факультетінің, Құқық экономикасы тарихы факультетінің, цифрлық технологиялар инженериясы факультетінің, жаратылыстану ғылымдары математикасы факультетінің тілдік емес мамандықтарының 1 курс студенттері қатысты. Өз бейнелерінде студенттер өздерінің туыстары мен жерлестері ғана емес, сонымен қатар Жеңіс күнін жақындатқан көрнекті адамдар туралы да керемет шайқас жолы туралы айтады. Олар сол дәуірдің тарихын сақтаудың маңыздылығын атап өтті. Студенттердің конкурсқа дайын қатысуы қуантады, бұл осындай іс-шараларды өткізу қажеттілігін көрсетеді.

Барлығы 39 бейнесюжет дайындалды, оның 29-ы туған-туыстарына, ал 10-ы ҰОС батырларына арналды. Комиссия құрамына "шет тілдері" кафедрасының оқытушылары Штро О.Г., Бексұлтанова Л.А. кірді, олар талаптарға сәйкестік дәрежесін ескере отырып, орындарды келесідей бөлді:

1 орын-Ковалева Карина (ГиП-22, ФМЕН);

2 орын-Зенченко Дарья (Бо-22, ФМЕН); Суиндыков Бақытжан (ХБ-22, ФМЕН);

3 орын-Ахметова Әйгерім (ИП-22, ФМЕН); Абделова Камила (Го-22, ФМЕН); Толоспай Дана және Ричард Карина (ПОҚ-22, ПФ).