М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан Университетінде МВА General бағдарламасы бойынша оқыту басталды

Бүгін, 2023 жылғы 25 мамырда М. Қозыбаев атындағы СҚУ-да МВА General – іскерлік әкімшілендіру магистрі бағдарламасының салтанатты іске қосуы өтті. Естеріңізге сала кетейік, 2023 жылдың наурыз айында Kozybayev University мен Алматы Менеджмент Университеті (AlmaU) арасында MBA бірлескен бағдарламасы туралы ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды.

МВА бағдарламасының мақсаты қарқынды дамып келе жатқан бизнес-ортада тиімді стратегиялық шешімдер қабылдау үшін қажетті заманауи басқару білімі мен практикалық дағдылары бар бәсекеге қабілетті мамандарды даярлау болып табылады.

AlmaU ректоры Г.Т. Куренкеева, тәрбие, әлеуметтік мәселелер және М. Қозыбаев атындағы СҚУ жұмыс берушілерімен өзара іс-қимыл жөніндегі Басқарма мүшесі Тургалеева А. Т., ТЭжҚФ деканы Картова З. К. құттықтау сөздермен сөйледі.  AlmaU Жоғары Бизнес Мектебінің академиялық деканы Шилибекова Б. МВА General бағдарламасының жетістіктері, оқыту ережелері, көшпелі модульден өту тәртібі және т. б. айтылды.

Оқытуға 18 тыңдаушы кірісті - бұл кәсіпкерлер, экономиканың түрлі салаларындағы Петропавл қаласының түрлі ұйымдарының басшылары. Оқыту Weekend форматында өтеді. Аяқтағаннан кейін осы бағдарламаның түлектері үш құжат алады:

1) Master of Business Administration дипломы, AlmaU БЖМ, Қазақстан

2) «М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті» КЕАҚ өз үлгісіндегі дипломы, Қазақстан

3) АМВА атаулы сертификаты, Association of MBAs, Ұлыбритания

Жоғары оқу орындарының өкілдері МВА бағдарламасының жұмыс регламентін, одан әрі іс-қимылдар мен ынтымақтастық перспективаларын белгіледі.