ҚР XII жазғы универсиадасының жүлдегерлерін құттықтау

Басқарма Төрағасы Ректор Ерлан Шұланов Қазақстанның XII жазғы универсиадасына қатысқан (Ақтау қ.) студенттермен кездесті. Бұл жарыстарда біздің спортшылар 4 спорт түрінен: баскетбол, волейбол, жеңіл атлетика және жүзуден бақтарын сынады. Жүзуден сайыс аяқталды. 25 мамырдан бастап үш күн бойы 14 команда арасында өтті. Универсиадаға қатысқан алты спортшының 5-і үйлеріне медальдармен оралды!

Бұл Мирослава Пригоженко, Педагогика факультетінің ФКС-22-1 тобының студенті. Ол 50, 100 және 200 метрлік еркін жүзуден чемпион атанып, 3 алтын медаль жеңіп алды!

4-50 метрлік эстафетада Иван Жигульский қола алды (гр. ЛРЛ-22, АФ), Артем Литвиненко (гр. ФКС-22-1, ПФ), Артем Радченко (гр. С-22, ИСТФ), Давид Вишняков (гр. РИСП-22, ИСТФ). Жүзушілерді университеттің спорт клубының жаттықтырушы-оқытушысы Д. Кузьменко дайындады.

Ректор қатысушыларды жеңістерімен құттықтап, алдағы жарыстарға сәттілік тіледі: «Біз сіздерді мақтан тұтамыз! Әрдайым қолдаймыз! Универсиадаға дайындалғандарыңыздың өзі-бұл үлкен жетістік. Студенттер үшін спорттық, салауатты өмір салты маңызды. Біздің Солтүстік Қазақстан жері спорттық таланттарға бай. Біз сіздің жеңістеріңізге қуаныштымыз!».

Жеңіл атлетикаға қатысушылар  Қазақстан Универсиадасында келесі болып сайысқа түседі. Олар 1-4 маусым аралығында өнер көрсетеді. Тек алға!