Түлектерді жұмысқа орналастыру бойынша жұмыс істейміз

Жұмыс берушілердің өздері ЖОО-да түлектермен кездесіп, өздерінің бос жұмыс орындары туралы әңгімелейтін осындай  форматта өтетін шара өзінің тиімділігін дәлелдеді. Студенттер жұмыс орындар мен жалақы туралы алғашқы ақпаратты алды. Осы аптада СҚО мамандандырылған күзет қызметі басқармасының қызметкерлерімен төртінші курс студенттерінің кездесуі өтті.

СҚО МКҚБ кадр саясаты бөлімінің бастығы Еркін Нұрышев жұмыс кестесі мен жұмыспен қамту, қойылатын талаптар туралы айтып берді: «Бүгінгі кездесудің мақсаты – студенттермен Құқық қорғау органдарына бос лауазымдарды іріктеу бойынша насихаттау жұмысы. Жұмысымыздың ерекшелігі – мемлекеттік, аса маңызды, стратегиялық объектілерді қорғау. Болашақта мансаптық өсу қарастырылған».

Қазіргі уақытта полицейлердің айтуынша, 80-нен астам бос жұмыс орны бар. Үміткерлерге тұрақты жалақы, ақылы еңбек демалысы, киім-кешекпен қамтамасыз ету, ведомстволық оқу орындарында оқуға кепілдік беріледі.