Қазақстан чемпионатының тұғыры - біздікі!

Қозыбаев университетінің спортшылары 18-20 жас аралығындағы жазғы көпсайыстан (полиатлоннан) Қазақстан чемпионатына қатысуын сәтті аяқтады. Жарыс Қостанай облысының Лисаков қаласында 25-30 мамыр аралығында өтті. Полиатлоншылар бессайыста бақ сынасты: спринт 100 м, кросс 3000 м, сонымен қатар ату, жүзу және граната лақтыру.

Нәтижесінде Есман Аркади (гр. ФКС-21-1) 3 орын алды. Хамзин Арсенге (гр. ФКС-21-1) күміс бұйырды. ҚР чемпионы педагогика факультетінің студенті, гр. ФКНВП-21 Никита Изотов! Ол спорт шеберінің нормативін орындады!

Білім алушылардың жаттықтырушысы - Наумов Александр Владимирович. Жыл сайын біздің студенттер қысқы да, жазғы да көпсайыста жақсы нәтиже көрсетеді. Бұл тәлімгердің еңбегі, сондай-ақ, ол жарыстарға қатысып, жүлделі орындарды иеленіп жүр. Спортшылар мен жаттықтырушылар құрамын лайықты жеңістерімен  құттықтаймыз!