1 қыркүйек

1 қыркүйек бірінші курс студенттері үшін әдеттегі оқу күнінен артық, себебі олар күні бүгін ғана мектеп партасында отырса, енді олар үлкен өмірге аяқ бастағалы отыр. Көпжылдық дәстүрімізді сақтай отыра, университетміз салтанатты түрде бірінші курс студенттеріне СҚМУ-дың үлкен және қызықты өміріне қосылуға көмектесе отыра қарсы алды. Салтанатты шара университеттің басты алаңында өтті. Ректор Оңдасын Әшімов бастау және құттықтау сөзін сөйледі.

Қазақ ССР ағарту ісінің үздігі Вера Яворская студенттерге құттықтау сөздерін білдірді. Жоғары курс студенттері театрлық шоу және әртүрлі конкурстар бойынша өз өнерлерін көрсетті. Сонымен қатар, университетмізідің музыкалық топтары мерекенің бар қонақтарына ән-шашуларын шашты.

Салтанатты шараның ең басты кейіпкерлері, бірінші курс студенттері, толқуларын жасырмай өз әсерлерімен және келешекке деген жоспарларымен бөлісті.

Университетіміздің оқытушылары менстуденттеріне алдағы оқу жылына сәттілік тілегім келеді.

03.09.2013