Моңғолия мемлекетінде өткен білім көрмесі.

2023 жылдың шілде айының 4-7 аралығы "Отандастар Қоры" КеАҚ ұйымдастыруымен Моңғолия мемлекетінде "Моңғолия қазақтарының кіші құрылтайы" өтті. Аталмыш іс-шара аясында ҚРның ЖООның білім көрмесі ұйымдастырылды. Моңғолия мемлекетінде тұратын этникалық қазақ жастарына оқуға шақыру мақсатында білім көрмесіне "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ  Foundation факультеті де қатысты. Құрылтай аясында ҚРның мәжіліс депудаттары, белсенді азаматтармен кездесу жасалынып,екі ел арасындағы білім саласының мәселелері айтылды. Білім көрмесіне келген атааналар мен талапкерлерге ақпараттық-кеңестер берілді.

24.07.2023