Смаилова Дарига СҚО әкімінің грамотасын алды!

28 шілдеде облыс әкімдігінің ғимаратында Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жастармен кездесуі өтті. Айдарбек Сейпеллович өз сөзін жас ұрпақты алдағы Халықаралық Жастар күнімен құттықтаудан бастады. Кездесу барысында өңір басшысы біздің өңірдегі жастар саясаты бойынша жүргізіліп жатқан жұмыстарға қысқаша есеп беріп, қатысушылардың сұрақтарына жауап берді. "Облыстың жастар саясатын дамытуға қосқан үлесі үшін, белсенді қоғамдық қызметі үшін алғысым шексіз. Жастар саясатының жетістіктері даму еліміздегі әріп жас адамның өз жолына табын, қолдауда сезініне және өз әлеуетін ісіне асырынақпал сенімін береді. Өз жобаларыныз бен идеяларыңды табысты іскерлікке асыруыңа, жоғары мақсаттар қойып, ойдағыдай нәтижеге қол жеткіздіруге тілектеспін". - деп атап өтті А. С. Сапаров кездесу соңында өзінің белсенділігімен ерекшеленетін жас тұлғаларды марапаттау болды. Марапатталғандардың қатарына Фс-21 тобының студенті Смаилова Дарига кірді.

30.07.2023