Халықаралық бағдарламалар бойынша ПОҚ бос лауазымдарына орналасуға арналған конкурс туралы

Бос лауазымдар: Профессор / Қауымдастырылған профессор / Аға оқытушы / Тілдік құзыреттілікті дамыту жөніндегі нұсқаушы

Пәндер бойынша:

• Математика (жоғарғы математика) /Физика / Компьютерлік математика/ Есептеу математикасы
  • Әлеуметтік-саяси пәндер модулі / Қазақстан тарихы
  • Ағылшын тілі/ Кәсіби ағылшын тілі
  • Білім берудегі көшбасшылық және менеджмент / Инклюзивті білім беру / Білім берудегі психология
  • Бағдарламалау технологиясы/ Операциялық жүйелер / Деректер базасын басқару жүйелері / Жетілдірілген веб-дизайн
  • Жалпы биология биология/ Биологияға кіріспе
  • Жалпы химия/ Неорганикалық химия/ Органикалық химия
  • Агробиотехнология/Агрометеорология/ Агробиология/ Егіншілік / Топырақтану / Аналитикалық және коллоидтық химия / Физикалық және коллоидтық химия

Халықаралық бағдарламалар бойынша профессор-оқытушылар құрамының біліктілік талаптары:

Профессор — PhD докторы немесе бейіні бойынша доктор дәрежесінің (жақсырақ шетелдік ЖОО) не тиісті ғылымдардың ғылыми дәрежесінің болуы; ғылыми атағының (жақсырақ) болуы, кемінде 5 жыл жұмыс өтілі (оның ішінде ғылыми-педагогикалық қызмет), халықаралық оқу ұйымдарында немесе халықаралық жобаларда жұмыс тәжірибесі жақсырақ; ғылыми қызмет нәтижелерін жариялау үшін ұсынылатын басылымдар тізбесіне енгізілген бейіні бойынша басылымдарда кемінде 7 ғылыми мақаланың және JCR (ЖЖЖ) деректері бойынша импакт-факторы бар немесе Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index немесе Arts базаларының бірінде индекстелетін шетелдік рецензияланатын ғылыми журналда 2 ғылыми мақаланың авторы болып табылады and Humanities Citation Index Web of Science Core Collection (Сайнс Кор collection веб-сайты) немесе Scopus (Скопус) деректер базасында citescore (СайтСкор) бойынша кемінде 35 процентиль көрсеткіші бар. Ғылыми жобаларды басқару тәжірибесі.

Қайымдастырылған профессор/Доцент — PhD докторы немесе бейіні бойынша доктор дәрежесінің (жақсырақ шетелдік ЖОО) не тиісті ғылымдардың ғылыми дәрежесінің болуы; ғылыми атағының (жақсырақ) болуы , халықаралық оқу ұйымдарында немесе халықаралық жобаларда жұмыс тәжірибесін қоса алғанда, кемінде 3 жыл жұмыс өтілі (жақсырақ); ғылыми қызмет нәтижелерін жариялау үшін ұсынылатын басылымдар тізбесіне енгізілген бағыт бойынша басылымдарда кемінде 3 ғылыми мақаланың және JCR (ЖЖҚ) деректері бойынша импакт-факторы бар немесе Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index немесе Arts базаларының бірінде индекстелетін халықаралық рецензияланатын ғылыми журналда 1 ғылыми мақаланың авторы болып табылады and Humanities Citation Index Web of Science Core Collection (Сайнс Кор collection веб-сайты) немесе Scopus (Скопус) деректер базасында citescore (СайтСкор) бойынша кемінде 25 процентиль көрсеткіші бар. Ғылыми жобаларға қатысу.

Аға оқытушы —  тиісті ғылымдар магистрі дәрежесінің болуы, не PhD докторы немесе бейіні бойынша доктор дәрежесінің болуы (жақсырақ шетелдік ЖОО), не ғылыми дәрежесінің болуы; ғылыми атағының болуы (жақсырақ); білім беру ұйымдарында кемінде 2 жыл жұмыс өтілі, халықаралық оқу ұйымдарында немесе халықаралық жобаларда жұмыс тәжірибесі артықшылықты; қазақстандық және халықаралық біліктілікті арттыру сертификаттары және / немесе оқыту бағдарламаларына қатысуҒылыми еңбектердің болуы құпталады.

Тілдік құзыреттілікті дамыту нұсқаушысы (қазақ / ағылшын) - тиісті бағыттағы магистр дәрежесінің болуы, білім беру ұйымдарында кемінде 2 жыл жұмыс өтілі, халықаралық жобаларда / ұйымдарда жұмыс тәжірибесі құпталады; қазақстандық және халықаралық біліктілікті арттыру және/немесе оқыту бағдарламаларына қатысу сертификаттары. Оқытылатын тілді білу С1 деңгейінен төмен емес.

* Ағылшын тілінде сабақ беру құқығын беретін халықаралық сертификаттың / дипломның болғаны жөн.

Ерекше талаптар:

Тілдерді білу:

Тілдік құзыреттіліктің кәсіби деңгейін меңгерген жөн: мемлекеттік, орыс және ағылшын тілдері (ағылшын тілін меңгергенін растайтын қолданыстағы халықаралық сертификат – кемінде 5,5 IELTS немесе оның баламасы. Ағылшын тілінде оқуды растайтын диплом болған жағдайда сертификат талап етілмейді.

Кәсіби құзыреттілік және жеке қасиеттер:

• Жақсы тұлғааралық дағдылар;
  • Командада тиімді жұмыс істеу қабілеті;
  • Аналитикалық дағдылар;
  • Академиялық мәселелер бойынша жоспарларды іске асыруда туындайтын мәселелерді шеше білу;
  • Қысқа мерзімдер болған жағдайда өз бастамасымен жұмыс істеу мүмкіндігі;
  • Әртүрлі мәдениеттердің өкілдерімен жұмыс істей білу.

Компьютерлік дағдылар:

ДК-ге (Microsoft Office) иелік етудің жоғары деңгейі, деректерді статистикалық өңдеуге / талдауға арналған бағдарламалармен жұмыс істеу тәжірибесі қолайлы.

Құжаттарды тапсыру шарттары:

Конкурсқа қатысуға ниет білдірген адамдар 10 күнтізбелік күн ішінде конкурсқа қатысу өтінімін international@ku.edu.kz электрондық мекенжайына жібереді және келесі құжаттарды тіркейді:

1. резюме;
  2.  жоғары білімі, академиялық және ғылыми дәрежесі туралы дипломдардың көшірмелері, ғылыми атағы туралы құжат;
  3. ғылыми еңбектер тізімі;
  4. профессор-оқытушылар құрамының бос лауазымдарына орналасуға арналған пән бойынша жобаның тұсаукесері (көлемі 4 слайдтан аспайтын электронды түрде).

Оқытылатын пәндердің презентациялық жобасының құрылымы:

• Пәннің атауы мен сипаттамасы.
  • Пәнді оқытудың мақсаты, міндеттері мен нәтижелері.
  • Пәнді оқыту әдістері мен құралдары.
  • Әдебиеттер тізімі.

Конкурсқа қатысушы өзінің біліміне, жұмыс тәжірибесіне, кәсіби деңгейіне қатысты қосымша ақпаратты (ғылыми жарияланымдар тізімі, алдыңғы жұмыс орнының басшылығынан ұсынымдар), сондай-ақ жұмыс тәжірибесі мен біліктілігін растайтын құжаттарды ұсынуға құқылы.

** Конкурстан өткен жағдайда құжаттардың көшірмелерін салыстыру үшін түпнұсқаларын қоса алғанда, құжаттардың толық тізбесін ұсыну қажет.

Ақпарат алу үшін: +7 777 192 39 05

01.08.2023