«Сыбайлас жемқорлыққа бірігіп қарсы тұрамыз!» әлеуметтік жарнама конкурсы туралы

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі мемлекетаралық кеңеспен «Сыбайлас жемқорлыққа бірігіп қарсы тұрамыз!» әлеуметтік жарнама конкурсы жарияланды.

Конкурстың мақсаты-жастарды сыбайлас жемқорлықтың алдын алуға қатысуға, сыбайлас жемқорлық көріністерін болдырмау үшін сыбайлас жемқорлыққа қарсы әлеуметтік жарнаманы әзірлеуге және пайдалануға тарту; қоғамның сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес саласындағы қызметті жүзеге асыратын органдармен өзара іс-қимыл тәжірибесін қалыптастыру.

Конкурстық жұмыстар (плакаттар мен бейнероликтер) орыс тілінде байқаудың www.anticorruption.life сайтында қабылданады.

Конкурстық жұмыстарды конкурсанттардың Ұлттық тілінде міндетті түрде орыс тіліне аудара отырып ұсынуға жол беріледі (плакаттарда түсіндірме мәтін, бейнероликтер – монтаждалған субтитрлер болуы тиіс).

Конкурстық жұмыстарды қабылдаудың басталуы – 01.05.2023 (Мәскеу уақыты бойынша 10:00-ден); аяқталуы – 01.10.2023 (Мәскеу уақыты бойынша 18:00-де).

29.08.2023