Shakhmardan Yessenov Foundation ғылыми-білім беру қорынан ағылшын тілін оқытуға арналған конкурс туралы

Назар аударыңыз!

Студенттерге және оқытушыларға арналған тіл иеленушісімен өткізілетін тегін курстар!

«Shakhmardan Yessenov Foundation» ғылыми білім беру Қоры Bonas Macfarlane Education алдыңғы қатарлы британ тіл мектебінің арнайы бағдарламасы бойынша ағылшын тілін оқытуға байқау жариялайды. Ағылшын тілін оқыту Ұлыбританиядан келген жоғары білікті оқытушылардың жетекшілігімен жүргізіледі.

Байқауға Kozybayev University бакалавриат студенттері (2,3,4 курс), магистранттар, докторанттар, оқытушылар/қызметкерлер қатыса алады.

Құрметті байқауға қатысам деушілер!

Егер де сіз өзіңізді көшбасшы деп сезінсеңіз, біліміңізді ұлғайтып, болашақ жұмыстағы мансабыңызға қазірден бастап даяр болғыңыз келсе, байқауға қатысуға өтінім күтеміз!

Өтінімдер 2023 жыл қыркүйек айының 26-не дейін қабылданады.

Өтінімді келесі сілтеме бойынша қабылданады

Толық ақпаратты +7 701 627 9607, aigerim.s@yessenovfoundation.or, (Айгерім) байланыс ақпараттары арқылы ала аласыздар.