ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы волонтерлік» жобасына еріктілерді тарту туралы

Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің бастамасымен бүкіл ел бойынша «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы волонтерлік» жобасын іске асыру басталды. Жобаның мақсаты: қоғамда сыбайлас жемқорлыққа төзбеушілік күйін қалыптастыру, әлеуметтік эксперименттер (Tik-Tok/Instagram түсірілімдерін) жүргізу, сондай-ақ сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарын жасауға ықпал ететін жағдайлар мен себептерді анықтау. Жобаны іске асыру мынадай бағыттар (іс-шаралар) бойынша жүзеге асырылады:
  • қоғамдық бақылау;
  • сыбайлас жемқорлыққа қарсы зерттеулер және білім беру;
  • Pro bono еріктілік (кәсіби көмек көрсету);
  • корпоративтік еріктілік.
Жобаның әлеуетті еріктілері студенттер, студенттік ұйымдар, профессорлық-оқытушылық құрам, комплаенс-офицерлер және т. б. бола алады.
Жоба жарғысы
Еріктілер сауалнамасы
Толтырылған сауалнамалар мекен-жайға жіберіледі upd.sko@antikor.gov.kz