Түркиядан келген профессормен агрономия саласын зерттейміз

Қозыбаев университетінің агротехнология факультетінде Юнес Резаи Данеш, PhD докторы, Van Yuzuncu Yil University (Түркия) профессоры сабақ жүргізеді. Ол біздің университетте қыркүйектің 6-15 аралығында агрономия бағдарламалары бойынша оқитын студенттерді "Ауыл шаруашылығы дақылдарын зиянкестер мен аурулардан қорғау" пәні бойынша оқытады.

Өсімдіктер патологиясы саласында үлкен ғылыми тәжірибесі мол, шетелдік профессор білім алушылардың аграрлық ғылым саласындағы көкжиегін кеңейтіп, білімдерін байытады. Бұл Юнес Резаи Данештің Қазақстанға алғашқы сапары, келесі жолы ол қараша айында біздің университетке сабақ беру үшін келеді.