Құттықтаймыз!

Агротехнологиялық факультетінің студенттері Негемеджанова Жазираны (ББ 6В08101 Агрономия. Ғылыми жетекшісі-Такенова Д. Е.), Айкенова Адеманы (ББ 6В08201 Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы. Ғылыми жетекшісі-Баязитова К. Н.), Қапаров Шұғайып, Нағашыбай Жанболатты (ББ 6В08101 Агрономия. Ғылыми жетекшісі-Кантарбаева Э. Е.) құттықтаймыз! Олардың ғылыми жұмыстары Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында жаратылыстану, техникалық, әлеуметтік-гуманитарлық және экономикалық ғылымдар бойынша студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының республикалық конкурсының қорытындысы бойынша II және III дәрежелі дипломдармен белгіленген.