Талқылауға «М. Қозыбаев ат. Солтүстік Қазақстан университеті» КЕАҚ 2023-2029 жылдарға арналған Даму бағдарламасының және Даму бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының жобалары шығарылады.

Құрметті ғылыми кеңес мүшелері!

Ғылыми кеңестің отырысында «М. Қозыбаев ат. Солтүстік Қазақстан университеті» КЕАҚ 2023-2029 жылдарға арналған Даму бағдарламасының және Даму бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының жобаларын қарау және бекіту жоспарлануда.
Бағдарлама жобаларымен және іс-шаралар жоспарымен танысуыңызды сұраймыз. Ескертулер мен ұсыныстар evshmakova@ku.edu.kz. эл. поштасына қабылданады.

М. Қозыбаев ат. СҚУ 2023-2029 жылдарға арналған Даму бағдарламасының жобасы

Іс-шаралар жоспарының жобасы