Академик Манаш Қозыбаевтың грантын, М. Қозыбаев атындағы СҚУ Басқарма Төрағасы - Ректорының грантын тағайындауға арналған конкурсты өткізуді ұзарту туралы

Құрметті білім алушылар!

2022-2023 оқу жылының жазғы емтихандық сессиясының нәтижелері бойынша Академик Манаш Қозыбаевтың грантын, М. Қозыбаев атындағы СҚУ Басқарма Төрағасы - Ректорының грантын алуға конкурс жарияланды.

Академик Манаш Қозыбаевтың грантын тағайындау (стипендия тағайындаусыз).

М. Қозыбаев атындағы СҚУ Басқарма Төрағасы - Ректорының грантын тағайындау (стипендия тағайындаусыз).

Қажетті құжаттар тізімі BURSAR’S OFFICE (2 корпус, 227 ауд.), анықтама үшін телефон 8 (7152) 49-32-52, 8-747-600-36-13 Берки Оксана Валерьевна, BURSAR’S OFFICE басшысы.

1. Ақылы негізде білім алушының М.Қозыбаев атындағы СҚУ Басқарма Төрағасы - Ректорының атына гранттар тағайындау бойынша конкурсқа қатысуға өтініші.
  2. Білім алушының транскрипті.
  3. Білім алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі (фото).
  4. Растайтын құжаттардың көшірмелері: ғылыми еңбектердің, дипломдардың, грамоталардың, алғыс хаттардың, сертификаттардың титулдық парақтарының көшірмелері / фотосуреттері.
  5. Студенттің әлеуметтік мәртебесін растайтын құжаттар.

Конкурсқа қатысу үшін құжаттарды қабылдау мерзімі 22.09.2023 ж. дейін ұзартылды.