MBA –day Қозыбаев университетінде

Бүгінде кәсіб құру бастамасы- бизнес-ортада еркін бағдарлау әрі стратегиялық шешімдерді қабылдауды талап етеді. Осындай ауқымды бастаманы, көктемде, Қозыбаев университеті Алматы менеджмент университеті (AlmaU) серіктестігімен жоғары және орта буын менеджерлері мен бизнестің әртүрлі нысандарының иелеріне арналған General MBA бағдарламасын іске қосты.

Алғашқы қабылдау 18 адамды құрады. Олар оқуларын ойдағыдай аяқтап, сыни тұрғыдан ойлау қабілеттерін, алған дағдыларын дамытады, біліктілігін арттырады. Жаңа оқу-зертхана ғимараты қала кәсіпкерлеріне есігін айқара ашты. Тыңдаушылар алдында көп жылдық басқару тәжірибесі бар менеджмент мамандары: Озат Байсеркеев пен Иван Кондрашов , компанияны жаңа деңгейге шығару, нарықта жетекші орын алу және т.б. туралы бөлісті.

Екінші лекке құжаттарды қабылдау 20 қыркүйектен басталып,5 қазанға дейін жалғасады. MBA бағдарламасына өтінім беруге асығыңыздар!