Студенттік лигада 1 курстың жеңіс сәті

Жаңа оқу жылының «Спорт - нашақорлыққа қарсы» алғашқы студенттік спорт лигасы салауатты өмір салтын насихаттау, 1 курс студенттерін студенттік өмірге бейімдеу мақсатын көздейді. Жарыс волейболдан қыздар және футзалдан жігіттер арасында өтті. Барлық бірінші курс студенттері мен магистранттары қатыса алды.

Тартысты бәсекеде құрамалар бар шеберліктерін паш етті. Қорғаныс алаңына шыққан қатысушылар өз командалары үшін аянып қалған жоқ. Сайысқа 6 команда қатысты. Қолдауға келген жанкүйерлер қатары да аз емес.

Ақтық кезеңнің нәтижесінде волейболдан бойжеткендердің арасында

1. ПФ

2. ТЭжҚФ

3. АФ

Футзалдан ең үздік командалар қатарында:

1. ПФ

2.АФ

3.ИСТФ

Бұл турнир ең мықты ойыншыларды іріктеп, қалалық және республикалық лигаларға қатысу үшін университет командасын жасақтайды. Жеңімпаздарды құттықтаймыз!

24.09.2023