Жастар арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу

Мемлекеттің әлеуметтік саясатының басым бағыттарының бірі-жастар арасындағы құқық бұзушылықтардың алдын алу , оның ішінде теріс қылықтар жасау үшін жағдайларды анықтау және жою бойынша тәрбиелік, ұйымдастырушылық, құқықтық, экономикалық шаралар өткізілді. Кәмелетке толмағандардың құқық бұзушылықтарының басты себебі-олар өз әрекеттерінің салдарын түсінбейді немесе дұрыс бағаламайды, заңсыз әрекеттерді қауіпті, бірақ қызықты ойын деп санайды. Бұл міндетті шешу үшін 26.09.23 жылы сағат 16:45-те №1 ҚК мәжіліс залында "жастар арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу", СҚУ факультеттерінің білім алушылары арасында "Лудомания" тақырыбында кездесу өтті.

ОМ2ОМ2ОМ2