Мерейтой иесі - Анатолий Томашец

Бүгін профессор Анатолий Томашец құттықтаулар қабылдады. Ғылыми кеңестің кеңейтілген отырысында университет ұжымы 85 жылдығымен құттықтады! Анатолий Константинович өзінің тәжірибесі мен білімін жастармен бөлісуге әрдайым қуанышты. Бұл кәсіпқойлықтың, даналықтың және өмірге деген сүйіспеншіліктің дәлелі!

Оның оқу ордадағы жұмыс өтілі 35 жылдан асады. Көптеген жылдар бойы автомобиль көлігі кафедрасын басқарды. Осы кезеңде материалдық-техникалық база нығайтылды, педагогикалық корпус оқытушы-практиктермен толықтырылды. Оның басшылығымен СҚО мен республика үшін жүздеген техникалық кадрлар даярланды.

Анатолий Томашец ғылыми-зерттеу және әдістемелік жұмыстармен айналысады. 2004 жылы Л.Гумилев атындағы ЕҰУ-да кандидаттық диссертациясын сәтті қорғады. Ғалымның 85 ғылыми жұмысы жарияланды, құрап өндіру үшін патент алынды.

Адал еңбегі және аймақтағы инженерлік білім беруді дамытуға қосқан зор үлесі үшін Анатолий Константинович бірнеше рет грамоталармен және үкіметтік наградалармен марапатталды. "ҚР ғылымын дамытудағы еңбегі үшін"төсбелгісі бар. Оған "Көлік, тау-кен және құрылыс машина жасау" мамандығы бойынша доцент ғылыми атағы берілді.

Мерейтойыңызбен құттықтаймыз! Сізге денсаулық, ұзақ өмір және амандық тілейміз.