«Полиглот» зияткерлік сайысы

М.Қозыбаев атындағы СҚУ-да жыл сайынғы жақсы дәстүр бойынша «Практикалық қазақ тілі» кафедрасының оқытушылары К.Смаилова, Қ.Жамбулова және «Шет тілдері» кафедрасының оқытушысы Т.Кораблинамен бірлесе отырып ұйымдастырылған аймақтық «Полиглот» зияткерлік сайысы өтті. Жоғары оқу орындары мен колледждерден командалар қатысты. Іс-шара қонақтары полиглоттар «Экономика және есеп» кафедрасының меңгерушісі, э.ғ.к., профессор Д.Шайкин және №32 мектептің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Ч.Асланова әртүрлі тілдерде тіл білімін көрсетіп, сөйлеудің маңыздылығына тоқталды. Сондай-ақ байқаудың серіктесі «АМАНАТ» партиясы «Болашақ» филиалының жауапты хатшысы – А.Зельге алғысымызды білдіреміз.

01.10.2023