М. Қозыбаев атындағы СҚУ-де студенттер қатарына қабылдану мерекесін өткізілді.

Университет - бұл келешегі зор және қызықты таныстар, достар және жаңа таланттар ашылатын керемет орын. Студенттік жылдар - бұл барлық адам өмір бойы есінде қалатын «алтын жылдар» деп айтқаны таңқаларлық емес!

Әр күзде толқып жатқан бірінші курс студенттері осы мерекені күтуде. Олар, 1-курс студенттері, соншалықты әр түрлі, бірақ оларлды бір ғана сөз біріктіреді – студент.

Алайда, әр бірінші курс студенті «студенттер қатарына кабылдану» рәсімінен өту арқылы шынайы студент бола алатынын біледі. Міне, 28 қыркүйекте сағат 17:00-де ОК №1 акт залында өткен "Kozybayev Арнау" кеші.

Ұйымдастырушылар іс-шараның дизайнына мән беріп, мереке атмосферасын құрды және студенттік рухты орнатты.

8iiool