Әлем чемпионатындағы жарқын жеңіс

Университетіміздің жаттықтырушысы, атақты спортшымыз «Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы Александр Наумов жетінші рет көпсайыс бойынша әлем чемпионатында жеңімпаз атанды!

Педагогикалық факультетінің 3-курс ФКНВП-21 тобының студенті Никита Изотов тәлімгерінен қалыспай келеді. Жас спортшы әлем чемпионатының күміс жүлдегері атанып, 270 ұпай жинап, халықаралық Спорт шебері нормативін орындады.

Халықаралық турнир РФ Сасово қаласында өтті. Спортшылар күш гимнастикасы, пневматикалық винтовкадан ату және 2000 м қашықтыққа жүгіру үш сайысы бойынша бақ сынасты. Соңғы жарыс түрінен барлық жас санаттары арасында Никита (18-20 жас) топта өнер көрсетіп, үздік нәтижеге қол жеткізді. Құттықтаймыз! Алдағы уақытта да үлкен жеңістер тілейміз!