«Спорт есірткіге қарсы»

Жыл сайын ЖОО-да жеңілатлетикалық кросс өткізіледі. Биыл ол барлық факультеттердің 100-ге жуық студенттерін біріктірді. Жарыс Петропавл қалалық саябағында өтті. Алғашқы қашықтықты қыздар еңсерді. Олардың арасынан үздік Виктория Курач (ТжӘИ) болды, екінші орынды Кайникамал Садвакасова(AФ) иеленсе, қоланы Дарья Таншева (МЖҒФ) алды.

Әр спортшы жақсы нәтиже көрсете білді. Ұлдар арасында жеңіс толығымен Педагогика факультетіне бұйырды: Никита Изотов -1 орын, Данил Свиржевский -2 орын және Арсен Хамзин-3 орын. Айта кету керек, жақында Никита Изотов көпсайыстан әлем чемпионатының күміс жүлдегері атанды және халықаралық дәрежедегі Спорт шебері нормативін орындады.