2023 жылдың 11 қараша күні М. Қозыбаев атындағы СҚУ «XV-XVIII ғасырлардағы Қазақ хандығы мен Орта Азия билеушілерінің отандық ғылымдағы баяндау құжаттарын зерделеу және түсіндіру мәселелері» республикалық ғылыми-практикалық конференциясын өткізеді

2023 жылғы 10 қараша күні «М. Қозыбаев ат. Солтүстік Қазақстан университеті» КЕАҚ «Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ғылым комитеті» (ЖРН AP19676930) гранттық жобасын іске асыру шеңберінде «Отандық ғылымдағы XV-XVIII ғасырлардағы Қазақ хандығы мен Орта Азия билеушілерінің баяндау құжаттарын зерделеу және түсіндіру мәселелері» Республикалық ғылыми-практикалық конференциясын өткізеді.
Осыған байланысты, Сіздерді онлайн режимде күндізгі және қашықтықтан аралас форматта өтетін конференция жұмысына қатысуға шақырамыз: Астана уақыты бойынша Zoom 15.00-17.00 платформасы.

Ақпараттық хат

Идентификатор: 365-441-2169