"Полиглот"өңірлік зияткерлік байқауы

29.09.2023 253/3 аудиторияда Тілдер апталығы аясында жыл сайынғы «Полиглот» өңірлік зияткерлік байқауы өтті.Мақсаты - жастар арасында көптілділікті насихаттау. Байқауға ҚР Ұлттық ұлан академиясының, Медициналық колледждің, Байқен Әшімов атындағы машина жасау және көлік колледжінің, Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің құрамалары қатысты.Іс-шара қонақтары: «Экономика және есеп» кафедрасының меңгерушісі, к.э.н., профессор Д.Н. Шайкин және № 32 мектептің мұғалімі Асланова Ч.К. Қонақтар қазіргі қоғамда шет тілдерін меңгерудің маңыздылығын атап өтті.Университет кітапханасы түрлі тілдегі кітаптардың көрмесін ұйымдастырып, ұсынды.Жеңімпаздарға грамоталар мен бағалы сыйлықтар табысталды.Байқауға құрамаларды дайындаған оқытушылар алғыс хаттармен марапатталды.1 орын алған СҚУ құрамасының студенттеріннің тамаша дайындығын атап өту қажет.Сайыстың ұйымдастырушылары «Шетел тілдері» кафедрасының оқытушысы Т.Н. Кораблина және «Практикалық қазақ тілі» кафедрасының оқытушылары К.К. Смаилова және К.К. Жамбылова.