Тәжірибе қорытындысы - көрмеде

Болашақ географтар мен экологтар қажетті дағдылары мен кәсіби көкжиектерін далалық тәжірибеде кеңейтті. Осы жазда «География және экология» кафедрасының 1-3 курс студенттері оқу және өндірістік тәжірибеден өтуге мүмкіндік алды: «Петропавл – Көкшетау», «Петропавл – Қарағанды», «Петропавл – Алматы», «Петропавл – Бурабай» бағыттары бойынша.

Мұндай саяхат тегін ұйымдастырылды. Олар білімдерін бекітіп, жабдықпен жұмыс істеуде практикалық тәжірибе алады. Жас зерттеушілер Қазақстанның басқа аймақтарының табиғатымен, экономикасымен, әлеуметтік саласымен, қалаларының көрікті жерлерімен танысты.

Жұмыстардың қорытындысы бойынша оқу ордамызда көрме-конференциясы өтті. Студенттер тәжірибелерінің нәтижелері туралы, есеп, бейнероликтер арқылы бөлісіп, оқу-дала құрал-жабдықтарын, жиналған өсімдіктер мен топырақ үлгілерін ұсынды. Сонымен қатар шараға, Петропавл қаласы мен СҚО мектептерінің оқушылары да қатысты.