Мамандығым-болашағым

Біздің оқытушылар Иль Д. Е., Конкарова М.Б., Савенкова И. В. және Темірболатова А. К. “Мамандығым-болашағым”жобасы өңірлік семинар бағдарламасы бойынша оқуларын сәтті аяқтады.
Бағдарлама ақпаратқа толы, жан-жақты болды және оқуға деген көзқарас қызықты болды. Семинарға қатысушылар “Өңірлік кадрларға қажеттілік картасы” үшін форсайт карточкаларын құрды, “Ауыл шаруашылығы”, “Құрылыс”, “Машина жасау”, “Денсаулық сақтау” бағыттарының трендтерін пысықтады. Семинарда модератор шеберлігі де оқытылды. Алынған білім білім беру бағдарламаларын әзірлеу кезінде, кәсіптік бағдар беру жұмысында және оқу процесінде қолданылатын болады. Университет басшылығына жаңа және қажетті білім мен дағдыларды игеру мүмкіндігі үшін алғыс айтамыз!

21.10.2023