«М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті» КЕАҚ бос лауазымына орналасуына конкурс жариялау туралы

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті бос лауазымға орналасуға конкурс жариялайды:

• Жүзу бассейнінің жетекшісі

Лауазымға қойылатын талаптар - жоғары білімі, еңбек өтілі 5 жылдан кем емес.

Лауазымдық міндеттері: өз бағыты бойынша стратегиялық құжаттардың мониторингін жүзеге асыру; жұмыс жоспарлары мен жүзу бассейнінің жұмысы туралы есептердің уақтылы бекітілуін қамтамасыз ету; әлеуметтік әділеттілік қағидатын дұрыс қолдануды, басшылықтың экономикалық және әкімшілік әдістерін, мәселелерді талқылау мен шешуде дара басшылық пен алқалылықты үйлестіруді, сондай-ақ әрбір қызметкердің өзіне тапсырылған іс үшін және ұжым жұмысының қорытындылары үшін жауапкершілігін күшейтуді және т. б. қамтамасыз ету.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар:

Университетте жұмыс істейтін және конкурсқа қатысуға үміткер тұлға:

1) конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2) 5-7 слайдтан аспайтын презентация түріндегі факультеттің Даму стратегиясы (декандар), Департаменттің немесе бөлімнің (директорлар/басшылар) даму перспективалары.

Университетте жұмыс істемейтін және конкурсқа қатысуға үміткер тұлға:

1) конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2) еркін нысанда жазылған өмірбаян;

3) білім туралы құжаттардың көшірмелері;

4) еңбек кітапшасының (болған кезде) немесе еңбек шартының көшірмесі не соңғы жұмыс орнынан еңбек шартын қабылдау және тоқтату туралы бұйрықтардан үзінді көшірмесі;

5) «Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген нысан бойынша денсаулық жағдайы туралы анықтама;

6) адамның қылмыстық құқық бұзушылық жасағаны туралы Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті беретін есепке алу жөніндегі мәліметтердің болуы не болмауы туралы анықтама.

7) 5-7 слайдтан аспайтын презентация түріндегі факультеттің Даму стратегиясы (декандар), Департаменттің немесе бөлімнің даму перспективалары (директорлар/басшылар/бас менеджерлер).

Құжаттар хабарландыру жарияланған сәттен бастап 20 күнтізбелік күн ішінде қабылданады.Құжаттар мына мекен-жай бойынша қабылданады: Пушкин көшесі, 86, № 2 корпус, № 219 кабинет.