ТЭжҚФ-те Республика күніне арналған іс-шаралар

Республика күні – Қазақстанның басты және жалғыз ұлттық мерекесі. Республика күніне орай ТЭжҚФ-те 2023 жылғы 18 қазан мен 23 қазан аралығында бірқатар іс-шаралар өткізілді.

2023 жылдың 18 қазанында Журналистика кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы «Менің Отаным – Қазақстан!» викторинасын өткізді. Викторинаға Қазақстан Республикасы Ұлттық ұлан академиясы курсанттары мен Журналистика кафедрасының студенттерінен құралған аралас командалар қатысты.

19 қазанында М.Қозыбаев атындағы СҚУ мұражайында М.Қозыбаев атындағы СҚУ әмбебап ғылыми кітапханасының ұжымы мен ҚТжӘГП кафедрасымен бірлесіп «Қазақстан: тарих және қазіргі заман» тақырыбында дөңгелек үстел өткізді. Іс-шараға ҚТжӘГП кафедрасының аға оқытушысы Бекмурзина А.Н., ББ 6В01601 Тарих мамандығының 3 курс студенттері қатысты.

20 қазан күні 6 корпус фойесінде «Қаржы және менеджмент» кафедрасының студенттері флешмоб өткізді.

23 қазан күні Тұңғыш Президент залында Құқықтық пәндер кафедрасы «Егемендік – тәуелсіздік жолындағы алғашқы қадам» тақырыбында дөңгелек үстел өткізді.

23 қазанда «Экономика және есеп» кафедрасының оқытушылары «Гүлдене бер, Қазақстаным!» тақырыбында викторина өткізді, оған «Туризм» ББ және «Есеп және аудит» ББ студенттері қатысты.