"КазПродРесурс"ЖШС консерві зауытына көшпелі сабақтар

2023 жылғы 3 қарашада ТПП-21, ПБ(KZ-US)-22-п, ТПП-21-к тобының студенттері «ҚазПродРесурс» ЖШС консервілеу өндірісіне экскурсияға барды!

Консерві зауытына бару барысында студенттер консервілер өндірісінің технологиялық сұлбасымен және әр кезеңде өнім сапасын бақылаудың маңыздылығымен танысты. Мұндай тәжірибелік сабақтар біздің студенттерге кафедрадағы теориялық дайындық нақты өндіріс үрдісімен қалай үйлесетінін көруге көмектеседі.

Факультет басшылығының атынан «КазПродРесурс» ЖШС консерві зауытына өндірісте тәжірибелік сабақтар өткізуге мүмкіндік бергені үшін алғыс білдіргіміз келеді.