«Қазақстандық патриотизм - көпұлтты қоғамның табысының негізі» атты дөңгелек үстел.

«Шет тілдері» кафедрасының В.Г. Степаненко және Н.П. Шевелева аға оқытушылары  «Қазақстандық патриотизм - көпұлтты қоғамның табысының негізі» атты дөңгелек үстел өткізді. Аталған іс-шараға М.Қозыбаев атындағы СҚУ-дың тілдік емес мамандықтарының бірінші курс студенттері, сондай-ақ онлайн форматында өз баяндамаларымен дөңгелек үстелге қосылған үндістандық студенттер қатысты. Патриоттық тәрбие жеке адамның және қоғамның патриоттық санасын, азаматтық ұстанымын қалыптастыруға, өзінің азаматтық-әскери борышы мен жауапкершілігін сезінуге ықпал етеді. Осы жасөспірімдер жасында рухани құндылықтардың дұрыс анықталуы өте маңызды, олардың ішінде Қазақстандық патриотизм басты сәт болып табылады.