Тарих мамандығының 2-курс студенттері А.Сыздыкова және М.Чмир ғылыми жоба аясында археологиялық қазба жұмыстарына қатысты

"Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер" кафедрасының Тарих ОП БББ 2 курс студенттері М. Чмир және А. Сыздыкова «Берел» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығында «Қазақ Алтайының б.д. І мыңжылдық басының  ескерткіштері: халықтардың Ұлы қоныс аударуының және Еуразияның этномәдени құрылымының қалыптасуының бастаулары» атты ғылыми жобасы аясында археологиялық қазба жұмыстарына қатысып келді. Қазақстан тарих ғылымының атақты археологы З.С.Самашевтан консультация алынды.