Кезекті кездесу!

2023 жылдың 17-қарашасы «Foundation» факультетінің 2023-2024 оқу жылында мемлекеттік білім беру тапсырысымен және ақылы оқуға қабылданған ұлты қазақ шетел азаматтары-тыңдаушылардың жоспарлы түрде өтетін СҚО ПД көші-қон қызметі басқармасының мамандары Жусупов Сабит Сабитұлы және Сағынтай Жанат Боранбайұлы, университет паспортисті Акжолова Бакыт Алимтаевнамен, сонымен қатар СҚО әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің басшысы Муканова Багдат Сарсенбаевнамен кездесу өтті. Кездесуде тыңдаушыларға ҚР-да шетел азаматтарының жүріп-тұру заңдылықтарын, визалық мәселелер жайында ақпараттар беріліп, тыңдаушылардың сұрақтарына жауап берілді. СҚО-на келетін этникалық қазақтарға, жастарға арналған мемлекеттік бағдарламалар түсіндіріліп, көшіп-қону заңнамалары айтылды. Багдат Сарсенбайқызы өз сөзінде білім жолындағы қандас жастар Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігінің назарында екендігін жеткізді.