М. Қозыбаева СҚУ-де студент жастары арасында "Street Workout" тартылу бойынша жарыс өткізілді.

Тартудың мақсаты-Солтүстік Қазақстан өңіріндегі студент жастар арасында "Street Workout" бағытын ілгерілету және танымал ету, жас ұрпақты интеграциялау және байыту, "Street Workout"бағытында дағдыларды игеру.

Жарысты М. Қозыбаева СҚУ-де ФКС-23-1 тобының студенттері өткізді. М. Қозыбаева "әскери және дене тәрбиесінің теориясы мен әдістемесі" кафедрасының қолдауымен.

Медицина факультетінің студенттері Амангелдинов Тимур, Федорович Евгений, Романов Виктор, Цибарт Антон, Бородавко Данил қатысты.

"Street Workout" жолағында тартылу бойынша жарыстың жеңімпаздары медальдармен, дипломдармен және естелік сыйлықтармен, сондай-ақ қатысқаны үшін алғыс хаттармен марапатталды.

һujhjlujhjl