Әскери іс дағдыларын жетілдіру

Қозыбаев университетінің әскери кафедрасының студенттері мен оқытушылары Зымыран әскерлері мен артиллерия күніне арналған семинарға қатысты. Іс-шара ҚР Ұлттық ұлан академиясының базасында өтті.  Сондай-ақ, университет студенттері ҰҰА курсанттарымен әскери-қолданбалы спорт түрлері бойынша жарыстарда бақ сынасты. Біздің білім алушылар электронды-цифрлық тирде АК-74 және РПГ - 7-ден атып, жоғары нәтижелер көрсетті. Жақсы көрсеткіштері туралы ҰҰА-ның «Қару-жарақ және атыс» кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы атап өтті.

Сонымен қатар, жарысқа қатысушылар атыс қаруын (Макаров тапаншасы мен Калашников автоматы) толық емес бөлшектеу мен құрастыруда жарысты. Пән бойынша бірінші орынды Т. Жұмабай, Н.Изотов, А. Есмағұлов, Е. Жемурзинов, Д. Қамқенов, Б. Қалбай иеленді.

Студенттер мен олардың тәлімгерлерін құттықтаймыз!