100-ге жуық колледж студенттері өз мамандығын таңдады

Кәсіби бағдар мен кеңес беру, жастарға болашақ мамандықты саналы түрде таңдауға және жұмысқа ойдағыдай орналасуға көмектеседі. Кезекті кәсіби бағдар беру жұмысы Б.Әшімов атындағы Петропавл машина жасау және көлік колледжі студенттеріне ұйымдастырылды. Кездесуде ИСТФ оқытушылары талапкерлерге емтихан тапсыру, оқуға құжаттар қабылдау талаптарын, жеңілдіктері мен оқу мүмкіндіктерін, дайындайтын негізгі мамандықтары жөнінде толыққанды таныстырып, өзара пікір алмасты. Сонымен қатар, талапкерлердің қызықтырған сұрақтарына нақты жауаптар беріліп, түсіндіру жұмыстары жүргізілді. Шара соңында білім алушылар университетіміздің Пилигрим өнер қырандары ұсынған «Голоса в темноте» қойылымын тамашалады.