Армандаған жұмыс орныңды тап

ЖОО-да педагогикалық емес мамандықтарға арналған бос орындар жәрмеңкесі өтті. Барлығы 20-дан астам ұйым өз бос жұмыс орындарын ұсынды. Бұл ағымдағы жылдың түлектеріне жұмыс табуға көмектеседі.

Шараға: зауыттар, банк, жеңіл өнеркәсіп орындары, агроқұрылымдар, мемлекеттік, жеке компаниялар шақырылды. Жұмыс беруші мекемелер университетпен бірлескен іс-шаралар мен ғылыми зерттеулерді ұйымдастыру бойынша да тығыз байланыста. Осы оқу жылында педагогикалық емес ББ бағдарламалары бойынша 913 студент бітіреді. Білім алушылар жұмыс берушілермен ашық пікір алмасып, еңбек жағдайлары туралы ақпарат алды.

Сондай-ақ, жұмысқа орналасу, әңгімелесуден өту, түйіндеме жасау және т.б. мәселелер бойынша бірқатар тренингтерге қатысты. Іс-шара ашық интерактивті форматта өтіп, лотерея жеңімпаздары естелік сыйлықтарға ие болды. Бос орындар жәрмеңкесі түлектерді жұмысқа орналастыруда өз тиімділігін дәлелдеді.