«Студенттер есірткіге қарсы» акциясы

Университеттің психологиялық қызметінің мамандары 1-4 курс студенттеріне нашақорлықпен күресуге бағытталған театрландырылған іс-шара ұйымдастырды. «Пилигрим» театрының әртістері «Кровавые облака» қойылымын ұсынды.

Оның аясында, СҚО ПД бастығының орынбасары Мұхаметқалиев А.М. есірткінің әсер ету қаупі мен салдары туралы айтып, қылмыстық жауапкершілік жайында ақпарат берді. Осы салада профилактикалық жұмыстар жүргізілді. Шараға СҚО ПД Есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасының өкілдері: Үмбетов Р.А., Попова З.С.; СҚО орталық клиникалық ауруханасының нарколог дәрігері Шарабар Е.А. және № 2 Қалалық емхананың психологы Никитина Н.В қатысты. Акцияға барлығы 300-ден астам  студенттер жұмылдырылды.