Ынтымақтастық туралы меморандум

29 қарашада «Солтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» КММ-нің Оқушылар сарайында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұлан академиясының Материалдық-техникалық қамтамасыз ету кафедрасы «Әскери логистика. Тарихы, жағдайы және даму перспективалары» Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция ұйымдастырып, өткізді. Конференцияда алдағы уақытта ынтымақтастықты қамтамасыз ету және жақын арада жүзеге асырылуы мүмкін нақты практикалық шешімдерді әзірлеу мақсатында Ұлттық ұлан академиясының Материалдық-техникалық қамтамасыз ету кафедрасы мен М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан инженерлік және сандық технологиялар факультеті арасында ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды. Бұл құжаттар тараптардың ғылыми-зерттеу, тәжірибе алмасу және әскери логистика саласындағы бірлескен жобаларды құру саласындағы белсенді ынтымақтастыққа деген ниетін нығайтты.

Подписание меморандумовПодписание меморандумовПодписание меморандумовПодписание меморандумов