Азия кубогының қола жүлдесі

Жезқазған қаласында Қазақ КСРО халық ағарту ісінің үздігі Қабен Шыңғысовты еске алуға арналған 2006-2007 ж.ж. жасөспірімдер арасында қазақ күресінен Азия Кубогы үшін жарыс өтті. Турнирге Қазақстан, Қырғызстан, Өзбекстан, Тәжікстан және Үндістаннан балуандар қатысты. Университетіміздің студенті Әділет Мурзаш (ФКС-23қ гр) өнер көрсетіп, 3-ші жүлделі орынға ие болды!

Ол университет спорт клубының аға жаттықтырушысы Дәурен Нұрғожиннің жетекшілігімен жаттықты.Бүгінде әлемнің 40-тан астам елінде ұлттық күрес федерациялары құрылып, жұмыс істейді. Университетімізде спорттық дәстүрлер мен әдет-ғұрыптарды дәріптейтін қазақ күресінен секция жұмыс істейді.

Галерея не найдена