11 гол соққан үздік ойыншы!

ЖОО-да жастар арасында шағын футболдан Спартакиада аяқталды. Университеттің әр факультетінен 7 команда қатысты. ҚР Тәуелсіздік күніне орайластырылған ойындар, үш күн бойы өткізілді. Нәтижесінде Медицина факультеті жеңіске жетіп, Тіл және әдебиет институты екінші орынға жайғасты! Үшінші орынды Педагогика факультеті иеленіп, «Әділ ойын» сыйлығын алды.

Турнирде 11 гол соққан үздік спортшы Жантөре Молдабаев болды. «Үздік ойыншы» сыйлығы Даниял Бопановқа берілді. Ал үздік қақпашы- Арман Зейноллаұлы атанды.

«Ең қызықты команда» номинациясына Инженерия және сандық технологиялар факультетінің құрамасы ие болды. Бұл жарыста тек бірінші курс студенттерінің ойыншылары қатысса, алда қыздар арасында шағын футбол турнирі ұйымдастырылмақ.