Дидар Смағұловтың сапары

ЖОО-ға Қозыбаев университетінің  директорлар Кеңесінің мүшесі, стратегиялық жоспарлау Комитетінің Төрағасы, "Әділдік жолы" ҚБ атқарушы директоры, қоғам қайраткері Дидар Смағұлов келді. Шараның басында жаңа оқу-зертханалық корпусқа экскурсия жасалды. Зертханалар, агрокомпетенция орталығының, жатақханалар мен оқу корпустарының қызметімен танысты.

Дидар Нұркенұлы, Директорлар кеңесінің құрамында қызмет атқарып, әрдайым университет қызметіндегі стратегиялық міндеттерді шешуге белсенді қатысады. Сондай-ақ, Басқарма мүшелерімен, бөлім басшыларымен, декандармен және студенттермен кездесу өткізді.  ЖОО жұмысын одан әрі жетілдіру мәселелері қарастырылды.

"Екі жылдан бері біз университеттің корпоративтік басқаруымен айналысып келеміз. Бүкіл әлемде жоғары білім беру жүйесіндегі басқарудың бұл тәсілі қызметтің ашықтығын арттыратын ең тиімді әдістердің бірі болып табылады. Біз жаңа жобаны іске қосудың үлкен кезеңінен өттік. Бүгінгі таңда негізгі мақсаттар: өңірді дамыту және Қозыбаев университетінде оқитын білім алушылар үшін жақсы жағдай жасау", - деп атап өтті Дидар Смағұлов.

Директорлар кеңесінің жұмысы туралы айтып, университет ұжымымен жаңа ОЗК оқу процесін, корпустар мен жатақханаларды күрделі жөндеу, бос гранттар беру және ҰБТ өткізу мәселелерін талқылады. Қозыбаев университеті  сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі комплаенс практикасы туралы әңгімелеп, ЖОО процестерін цифрландыруды қарастырды.