Кішірейтілген

CASE STUDY технологиясы бойынша шеберлік сыныбы

2023 жылғы 16 қарашада CASE STUDY технологиясы бойынша шеберлік сыныбы шеңберінде тілдік емес мамандықтардың магистранттары арасында үздік жоба байқауы өткізілді. Байқау барысында үміткерлер қазылар алқасына болашақ мамандықтарына байланысты CASE STUDY VS MASTER CLASS тақырыбындағы қызықты жобаларды ұсынды. Конкурсқа қатысушылар магистранттар мен оқытушылардың назарын олардың жобаларында қозғалған мәселелермен аударды, аудиторияны пікірталасқа итермеледі, бұл оқытылатын тілде қарым-қатынас жасауға, ғылым, техника және білім берудің өзекті мәселелерін талқылауға ықпал етті.Қазылар алқасының шешімімен CASE STUDY номинациясы бойынша үздік жобалар ретінде келесі орындар танылды:1 - Островная Дарья, ХТОВ-м-23 (команда);2 - Дарина Жұмағұлова, ППС-м-23;3 - Мәдиев Мәди, Aj-м-23, Әлжанов Диас, Aj-м-23, Бейсембай Ернар,Б-м-23, Рахматуллин Марат, Б-м-23;MASTER CLASS номинациясында келесі магистранттар танылды:
1 - Жолтецкий Дмитрий, И-м-23, Әлімжанов Аслан, И-м-23;

2 - Лукманова Аида, Х (о) -м-23;

3 - Костина Александра, М (о) - м-23.
Жауапты: «Шетел тілдері» кафедрасының аға оқытушысы Штро О.Г.