«Healthy Food and Healthy Lifestyle» атты E-Time клубы

23.11.2023 «Healthy Food and Healthy Lifestyle» атты E-Time клубының кезекті отырысы өтті.Отырыстың мақсаты: студенттердің шет тілдерін үйренуге қызығушылығын арттыру және коммуникативтік шеберліктері мен дағдыларын жақсарту, ауызша сөйлеуді, есте сақтауды, назар аударуды, тілдік қабілеттерін, студенттердің жалпы ой-өрісін дамыту, сондай-ақ қарым-қатынас мәдениетін қалыптастыру және командада жұмыс істей білу.Жұмыс ағылшын тіліндегі тақырып бойынша лексиканы карточкалар бойынша қайталаудан және өнім түрлерін пайдалы және зиянды деп бөлуден басталды, содан кейін тақырып бойынша лексикалық материалды пайдалана отырып, олар өздерінің дәмін таңдаулары туралы айтып берді. Сондай-ақ, олар бір-біріне студенттік өмір жағдайында қарапайым және пайдалы тағамдардың түрлі рецептілерін ұсынды. Пікірталас өте қызықты, қызықты өтті және «Fast Food» бойынша жастардың ағзасына зиянды әсер етуі туралы көптеген дәлелдер келтірілді және барлық студенттерді дұрыс тамақтануға, көкөністер мен жемістерді көп мөлшерде тұтыну, сондай-ақ күн бойы ауыз су режимін сақтау бойынша кеңестер беруге шақырды. Балалар сондай-ақ жақсы дене шынықтыруды қолдау үшін спортпен шұғылданудың пайдасы туралы айтты.
Жауапты: «Шетел тілдері» кафедрасының аға оқытушысы А.Қ.Саутбаева