Данияр Байтенизов - «ЖОО үздік оқытушысы-2023» байқауының жеңімпазы

ҚР ҒЖБМ оқытушы мамандығының үздіктерін анықтауға арналған республикалық конкурс жеңімпаздарының есімдерін жариялады.

43 қазақстандық жоғары оқу орнынан 150 педагог жеңімпаз атанды. Олардың әрқайсысы 2000 АЕК сыйақы мен төсбелгі алады. Барлығы 768 үміткер қатысты. Электрондық оқу ресурстарын, материалдарын әзірлеу және жариялау, отандық және халықаралық журналдарда ғылыми жарияланымдар, өнертабыстарға патенттердің болуы, оқыту сапасы және т.б. бағаланды.

Дәстүр бойынша Қозыбаев университетінің ПОҚ қатысады. Бұл жолы Данияр Байтенизов и «Қаржы және менеджмент» кафедрасының меңгерушісі, PhD докторы жеңді. Біздің оқу ордамызда 2010 жылдан бастап жұмыс істейді. Кафедрада оқытудан және меңгеруден басқа, инновациялық экономика, өзін-өзі жұмыспен қамту және фриланс бағыттары бойынша белсенді зерттеу қызметін жүргізеді. Монографиялар, оқу құралы және 40-тан астам ғылыми мақалалар жазып, жариялады.

Құттықтаймыз!