Жазбаша емтихандардың жаңа форматы

Қысқы сессия аяқталды. Оның жаңа артықшылықтары туралы сенімді түрде айта аламыз:QR арқылы жазбаша емтихандар енгізілді. Бұл жұмысты бағалау кезінде Академиялық адалдық пен ашықтыққа қол жеткізуге мүмкіндік береді.

«Студенттік билеттерді шығарудың және толтырудың қажеті жоқ. Емтихан басталғанға дейін жүйе кездейсоқ түрде QR жасап, студентке тіркейді. Бақылаушылар өз студентін танымайды, жұмысты тексереді, ал QR бағасын қояды»,- деп Операциялар трансформациялар және инфрақұрылымды дамыту мәселелері жөніндегі Басқарма мүшесі Рашит Белгібаев өз парақшасында атап өтті.

Жоба жүзеге асырылатын жүйе – adASTRA, бұл Қозыбаев университетінің жеке әзірлемесі. QR емтиханын бірінші курстың 98 студенттік тобы тапсырды, бұл 1330 адам.

04.01.2024