Ағылшын тілінде сөйлейтін елдерде «Christmas» және «New Year» мерекелеріне арналған тілдік емес мамандықтардың бірінші курс студенттерінің шығармашылық жұмыстарының «If you like winter holidays...» конкурсы

22.12.2023 ағылшын тілінде сөйлейтін елдерде «Christmas» және «New Year» мерекелеріне арналған тілдік емес мамандықтардың бірінші курс студенттерінің шығармашылық жұмыстарының «If you like winter holidays»..... конкурсы өткізілді. «Шетел тілдері» кафедрасының аға оқытушысы Т.Н. Кораблина 25 жылдан бері дәстүрлі түрде осындай байқаулар, дөңгелек үстелдер, әңгімелер мен ауызша журналдар өткізіп келеді.Байқауға қатысушылар өздерінің шығармашылық қабілеттерін көрсетуге мүмкіндік алды.Құрамына «Шетел тілдері» кафедрасының меңгерушісі Л.Ш. Исмагамбетова, О.Г. Штро, В.Г. Степаненко кірген қазылар алқасының мүшелері орындарды былайша бөлді:
1орын-Калганова Вероника (ЛРЛ-23)

2 орын-Бақанша Валерия (ХБ-23)Кирилин Александр (С-23)

3 орын-Сидоров Иван (ХБ-23)Чиркова Дарья (РЛ-23)Газина Гузель (ТПП-23)

Байқау жеңімпаздарын грамоталар күтіп тұр.
Жауапты оқытушы: Кораблина Т.Н.