Қысқы тіл мектебі

2024 жылғы 8 қаңтардан бастап «ҰБТ тапсырушылар үшін дайындық курсы» (11 сынып оқушылары үшін) және «Ситуациялық қарым-қатынас үшін ағылшын тілі» (барлық ниет білдірушілер үшін) екі қысқы тіл мектебі басталды. Сабақтарды ағылшын тілін әртүрлі деңгейде меңгерген және әртүрлі жастағы контингентпен жұмыс істеуде педагогикалық тәжірибесі мол кафедра оқытушылары оқушыларға ыңғайлы уақытта өткізеді. Грамматикалық тақырыптарды таңдау Ұлттық бірыңғай тестілеу тестілерінің контентіне негізделген. Күрделі тақырыптарға басымдық берілген, бұл кемшіліктерді жою және білімді толықтыру, сондай-ақ тестілеу рәсімін меңгеру үшін тамаша мүмкіндік болып табылады.
Ал «Ситуациялық қарым-қатынас үшін ағылшын тілі» курсы қысқы мерекелермен, спортпен және түрлі қысқы ойын-сауықтармен байланысты курстар тақырыбы аясында өз тіл біліміңді нығайтуға, ауызша сөйлеу дағдыларына сенімдірек болуға көмектеседі.

Осының бәрі өтеусіз негізде!