Кейс әдісі - сабақтың тиімділігін оқытудың заманауи құралы ретінде

2024 жылдың 11 қаңтарында тарих, экономика және құқық факультетінде «Кейс әдісі оқу сабақтарының тиімділігін арттырудың заманауи құралы ретінде» тақырыбында әдістемелік семинар өтті. Бұл іс-шараның мақсаты факультет кафедраларының профессорлық-оқытушылық құрамының оқу үдерісінде кейс әдістерін қолдану тәжірибесімен алмасу, кейс-әдістер негізінде ситуациялық тапсырмаларды қалыптастырудағы проблемаларды анықтау болып табылады. Семинарда «Құқықтық пәндер» кафедрасының аға оқытушысы Жарылғап М.Қ., «Экономика және есеп» кафедрасының аға оқытушысы Шинкарев И.А., журналистика кафедрасының оқытушысы Притолюк П.П. баяндамашылар сөйледі. Баяндамашылар экономикалық пәндер бойынша тәжірибелік сабақтарды өткізу кезінде кейс әдістерін қолдану туралы, «Құқықтану» БП-да кейс-стадилерді қолданудың шектеулері туралы, сонымен қатар тақырыптық бейнероликтерді пайдалана отырып, студенттерге журналистика негіздерін үйрету туралы айтты. Әріптестер семинар тақырыбын талқылауға белсенді қатысты.